ScaDI

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Průmysl 4.0Správa a dohled budov, průmyslových strojů a přístrojůHelpdesk a báze znalostíÚspora prostředků pro komplexní správu v domácnosti, firemním i průmyslovém prostředíKomunikace s dispečerem, podřízeným, nadřízeným či servisní službouData umístěná bezpečně v ClouduPodpora 24/7/365
Image
ScaDI je cloudová služba zajišťující centralizované zpracování dat a jejich snadnou dostupnost jak pro lokální obsluhu, centrální dohled, management či servisní organizaci a nejenom to.

ScaDI je kombinace moderního SCADA a BMS - Vše v jednom systému.

Služba se dělí na několik úrovní:
 
  1. Ovládání a sběr dat
  2. Zpracování dat 
  3. Dispečink, komunikace
  4. Vizualizační rozhraní
  5. Podpora uživatele, helpdesk
  6. Facility management, úložiště dokumentů

ScaDI je srdcem pro technický dohled 
Sběr dat je možný prostřednictvím široké škály komunikačních protokolů a rozhraní .
Jako komunikační rozhraní lze využít již zavedené přípojky internetu ať už kabelové nebo WiFi, z IoT rozhraní je možnost použití sítí NB-IoT a LoRaWan. V případě přání lze do systému integrovat i jiné rozhraní pro sběr dat a nebo využít námi vyráběnému zálohovanému blackboxu který slouží nejenom jako převodník či samostatná jednotka pro sběr dat, ale zároveň jako monitor výpadku napájení v případě objednávky zařízení s modemem. K blackboxu lze případně instalovat solární panel či palivový článek (vodík) v případě ostrovního systému monitoringu.

Dispečink je tu pro Vás a dle domluvených postupů kontroluje vaše výstupní data a provádí případné korelace programu či hodnot podpůrných zařízení technického zařízení budovy a v případě havárie zajišťuje komplexně případné opravy prostřednictvím vlastních servisních zdrojů či pomocí schválených smluvních organizací.

Vizualizační rozhraní umožňuje dle nastavených uživatelských práv buďto vybraný přehled o monitorovaných zařízeních, budovách apod. a nebo i případně jejich nastaveni či korelace, zároveň je branou k plánování servisních organizací, úložištěm dokumentace a komunikačním rozhraním s vlastními zaměstnanci.

Podpora uživatele je řešena primárně prostřednictvím komunikátoruy/helpdesku ve vizualizačním rozhraní, na našeho pracovníka se můžete obrátit nejenom v případě dotazů ohledně provozu ale zároveň i v otázkách plánování, výstavby a technického poradenství, v případě urgentních či havarijních situací lze zavolat na hotline která je dostupná 24/7/365 a to včetně všech svátků a dnech pracovního volna.


BMS je zkratka pro "building management system" - systém správy budov, jinak známý jako systém automatizace budov (BAS - Building automation system), je počítačový řídicí systém instalovaný v budovách, který řídí a monitoruje mechanické a elektrické zařízení budovy, jako je větrání, osvětlení, energetické systémy, požární systémy. a bezpečnostní systémy.

SCADA je zkratka pro "Supervisory Control And Data Acquisition", tedy "dispečerské řízení a sběr dat". Obvykle se tento pojem používá pro software, který z centrálního pracoviště monitoruje průmyslová a jiná technická zařízení a procesy a umožňuje jejich ovládání.
Partneři

Pro přístup k demoverziPro cenovou nabídkuPokud máte dotazynás kontaktujte ...

Kontaktujte nás

Máte dotazy ? Zavolejte nám
+420 777 720 495
nebo nám napiště email na
controlsystems@controlsystems.cz